Działka rolno-budowlana Jesiona
Jesiona, lubuskie
- 109 213 zł
- 1 217 m²
- 89,74 zł/m²
Katarzyna
Skontaktuj się
Działka rolno-budowlana Jesiona
Jesiona, lubuskie
zaktualizowane:
5 maja 2026
Działka rolno-budowlana Jesiona
Zaktualizowane: 5 maja 2026
109 213 zł 1 217 m² 89,74 zł/m²
prostokątMedia:
prąd, woda, kanalizacjaSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 109 213 zł (89,74 zł/m²)
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Działka: budowlano-rolna, 1 217 m²
- kształt: prostokąt; teren płaski, pusta
- dojazd drogą asfaltową, działka nieogrodzona
- określone warunki zabudowy
- Media: prąd, woda miejska / wodociąg, kanalizacja
- Źródło: biuro nieruchomości, zaktualizowane: 05.05.2026
Lokalizacja
- Adres: Jesiona, Kolsko, nowosolski, lubuskie
- Otoczenie: osiedle domów jednorodzinnych, luźna zabudowa jednorodzinna, tereny zielone i rekreacyjne, teren niezabudowany, łąka, las, jezioro
- umiarkowanie cicho
- W pobliżu: przedszkole, szkoła podstawowa, restauracja, przychodnia, przystanek autobusowy, supermarket, kościół
Opis nieruchomości
Szukasz idealnego miejsca na dom w spokojnej, zielonej okolicy? Ta działka spełni Twoje oczekiwania!
Położona w kameralnym kompleksie 20 działek, z wydanymi warunkami zabudowy/bezterminowo/ - możesz od razu planować budowę swojego wymarzonego domu. (...)
Katarzyna
794 072...
794 072 807