Domek letniskowy
Letnie, Jesiona, lubuskie
- 439 000 zł
- 70 m²
- 6 271,43 zł/m²
Ewelina Olejnicz...
Skontaktuj się
Domek letniskowy
Letnie, Jesiona, lubuskie
zaktualizowane:
20 kwietnia 2026
Domek letniskowy
Zaktualizowane: 20 kwietnia 2026
439 000 zł 70 m² 6 271,43 zł/m²
Nie zwlekaj z kontaktem
bardzo wysokie zainteresowanie
dom letniskowy
3
256 m²
na podjeździe
-
Zobacz na mapie
Rodzaj domu:
dom letniskowyLiczba pokoi:
3Powierzchnia działki:
256 m²Miejsce postojowe:
na podjeździeRok budowy:
-Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mały dom na sprzedaż
- Cena: 439 000 zł (6 271,43 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępny: do uzgodnienia
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka domu 70 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
- Budynek: dom letniskowy
- pokrycie dachu: papa
- instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
- Działka: 256 m²
- kształt: nieregularny; teren płaski
- dojazd drogą utwardzoną, ogrodzenie całkowite
- Wyposażenie: dom umeblowany, zmywarka, płyta gazowa / elektryczna, lodówka
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Łazienka: prysznic, oddzielne WC
- Media: prąd, woda miejska / wodociąg, szambo; ogrzewanie: elektryczne, centralne ogrzewanie
- Internet
- Audyt energetyczny: nie
- Bezpieczeństwo: rolety antywłamaniowe
- Miejsce parkingowe: na podjeździe
- Źródło: biuro nieruchomości: Housefly Nieruchomości, zaktualizowane: 20.04.2026
- numer ogłoszenia: 1015/7188/ODS
Lokalizacja
- Adres: Letnie, Jesiona, Kolsko, nowosolski, lubuskie
- Otoczenie: osiedle domów jednorodzinnych, tereny zielone i rekreacyjne, las, jezioro
- cicho
Opis nieruchomości
Na sprzedaż domek w Jesionce, woj. lubuskie idealny na wypoczynek!
Zapraszam do zapoznania się z ciekawą ofertą sprzedaży domku letniskowego położonego w malowniczej miejscowości Jesionka, gmina Kolsko, w sercu Pojezierza Lubuskiego.
Nieruchomość znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie jeziora Rudzieńskiego oraz rozległych lasów, co czyni ją idealnym miejscem na wypoczynek i relaks. (...)